www.tesmaryapi.com Boru, temiz su borusu, atık su pis su borusu, vitrifiye, armatür, hortum, sintaş plastik, pvc, vana, inşaat malzemesi, çatı olukları, polietilen, pprc, su tesisatı


TESMAR

kayan haber
  Web Sitemiz...
Yeni web sitemiz hizmetinize girmiştir....


Tesmar'da 2 Duyuru Bulunmaktadır
  Sintaş Distribütö...
Tesmar Yapı Sintaş Güneymarmara Bölge Distribütörüdür....

Web sitemizi Beğendiniz mi?

Evet çok beğendim (77 %)

Güzel (19 %)

İdare eder (2 %)

Hiç beğenmedim (0 %)

2642 - OY
( Sonuçlar )

Ziyaretçi Bilgisi

Aktif Ziyaretçi 1 
Bugün Tekil23 
Ayrıntı

      Bilgi, tecrübe ve onbeş yıllık deneyimin ardından, 2008 yılının ikinci yarısında kurulan TESMAR YAPI MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ;

   “SİNTAŞ BORU” Güney Marmara Bölge Distribitörü olarak başladığı hizmet hayatında,müşterilerinin talepleri doğrultusunda,farklı birçok ürünü daha ürün yelpazesine katmak için araştırma ve çalışmalarına devam etmektedir.

   Müşteri memnuniyeti odaklı bir anlayış içinde olan firmamız;Satış,muhasebe,satınalma ve sevkiyat kadrosuyla  her geçen gün büyük bir müşteri desteğini de arkasına alarak, büyük bir hassasiyetle bayilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

   Bursa merkezli  faaliyet gösteren firmamız;Balıkesir,Çanakkale,Bilecik,Eskişehir,Kütahya,Afyon il ve ilçelerinin ardından farklı bölgelere de açılarak işlem hacmini arttırma girişimlerinde bulunmaktadır.

   Kalite ve Dürüstlük ilkesiyle göz dolduran TESMAR YAPI MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sorun çözme kabiliyeti ile de bayilerinin tercih sebebi olmaya devam etmektedir.


 
• Anasayfa | Hakkımızda | İletişim | Ürünler | Sipariş | Suyun Önemi •
   Türk Web Ajans
 

Bu site en iyi 1024 x 768 çözünürlükte ve İnternet Explorer ile izlenir
Türk Raklam Ajansında Yer Almıştır